Kim jesteśmy?

Prywatny Gabinet Kompleksowej Rehabilitacji Medycznej w Rypinie

Naszą misją jest przede wszystkim poprawa jakości życia naszych Pacjentów.

Staramy się, by jak najskuteczniej i możliwie jak najszybciej leczyć wszelkie dolegliwości i przywracać pełną sprawność pacjentów, co ma się przekładać na ich komfort i jakość życia.

Oferujemy profesjonalną i fachową opiekę, bardzo wysoką jakość świadczonych usług, a także poczucie bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych zabiegów.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Każda dobrana przez nas terapia rehabilitacyjna opiera się na wcześniej przeprowadzonym badaniu i wywiadzie. Prowadzimy rozmowy z pacjentami na temat dolegliwości, co pozwala nam na postawienie diagnozy i zastosowanie odpowiedniej terapii.

Zapraszamy do współpracy!

mgr fizjoterapii Anna Malinowska

Co Nas Wyróżnia Nasze atuty

Główne czynniki, które wpływają na to, że jesteśmy godni zaufania
Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i ciągle doskonalona technika fizjoterapii umożliwia nam szybszą pomoc i likwidację wszelkich Państwa dolegliwości.

Skuteczność

Stawiamy na skuteczną fizjoterapię, która nie tylko pozbywa się objawów choroby, a przede wszystkim ma na celu wyleczyć przyczyny Państwa dolegliwości.

Kompleksowość

Począwszy od diagnozy, poprzez leczenie, rehabilitację, profilaktykę, na edukacji kończąć - zapewniamy kompleksową pomoc i opiekę medyczną od a do z.

Nowoczesne metody fizykoterapii
Proponujemy Państwu sprawdzenie nowej terapii

Fala Uderzeniowa

Dowiedzcie Się Więcej

Opinie o naszym gabinecie

Każdy przypadek, każdy uraz i każdy pacjent - są dla nas wyjątkowe!
Zobacz, co piszą o naszym podejściu Klienci.